Komentarze do gry Piłka Werbalna SK
Poprzednia strona Następna strona-
12.01.2022 21:52
👍 0 👎 -
12.01.2022 21:27
admin. Jano, Radowan, Zuzanita atd. Co si to vůbec dovolujete kydat špínu na Michala?! Přes rok jste tam byli navežení každý den a to zcela zadarmo. Tam jste též pak už jen kritizovali. Být to můj vlastní server, vypnula bych vás už dávno. A ano, hra byla udělaná podle nás čechů a víte proč? Umíte počítat? Je nás mnohem více v SF komunitě. Nebo, že by přes tisíc čechů hrálo podle vás 20ti? To jste jako mysleli vážně? Kdybyste měli aspoň jeden návrh, který by stál za úvahu. Já vás četla, to byly takové, nebojím se napsat -krawiny! Nám se hra líbí, jinak bychom jí logicky nehráli. Já jsem vždy sledovala váš SF už na Geewě, u Michala a samozřejmě teď něco i tady. Hra nepadá, nejsou vážnější problémy. Pokud jsou, tak je programátor řeší, ale to vy ani nevíte. Je mi líto těch, co se nechtěně bohužel svezli s vámi a hra se jim líbila. Jenkings: To není nic proti tobě.👍 0 👎 -
12.01.2022 21:07
Konečne Janko. Čakala som, kedy to príde. Je tu ešte toľko toho, čo by sa dalo vyšperkovať, že mrhať energiu na zbytočné vysvetľovanie, či nebodaj ospravedlňovanie je dobré na dve veci.👍 0 👎 -
12.01.2022 20:52
Hany,
už ťa vnímam ako hejtera a trolla, preto som sa rozhodol, že končím s tebou diskusiu, na ďalšie tvoje komentáre už nebudem reagovať.
Honzo,
aj tebe odporúčam už nereagovať, lebo je to iba „mlátenie prázdnej slamy“.
👍 0 👎 -
12.01.2022 20:33
Hany,
mýliš sa, tento nový SF nie je kópia zrušeného SF, tento SF je robený na spôsob SF Geewy, ktorý si hráči obľúbili.
Zahraj si hru a zistíš, že je úplne ináč vytvorená.
A taktiež sa veľmi mýliš, že tu dosiahneš vrátenie starého SF.
👍 0 👎 -
12.01.2022 20:29
No, buďme upřímní, tohle není kopie jeho hry. Tento slovní fotbal je reakcí na zrušenou hru od geewy a v době kdy vznikal jsem neměl nejmenší tušení o tom, že jinde ještě někdo slovní fotbal provozuje. To jen pro úplnost👍 0 👎 -
12.01.2022 20:21
Hany,
pozornejšie si prečítaj v KOMENTÁROCH moje včerajšie vyjadrenia k zrušeniu starého SF. Ak to nebudeš čítať s krvavými očami nenávisti a agresivity, pochopíš, že kto a prečo zrušil starý SF.
Takisto si prečítaj aj vyjadrenia hráčov:
Mimi, Moona, Zuzanita, Vodnaar, ...
budeš mať viac objektívnych informácií.
Všetkým nám je jasné, že na starom SF boli aj hráči, ktorí boli s hrou spokojní, preto ich rozhorčenie úprimne chápem a práve im som sa včera verejne ospravedlnil i keď môj podiel „viny“ je minimálny, hlavný podiel viny má autor starého SF.
Preto nevidím zmysel, aby si tu nevraživo písala voči mne a dokonca aj voči programátorovi, ktorý nemá nič spoločné so zrušením starého SF.
Dožadovať sa starého SF tu nemá zmysel, musíš sa dožadovať u toho, kto SF zrušil a kto ho môže bez problémov opäť spustiť – a to je AUTOR hry.
Úprimne vám prajem, aby sa vám to podarilo.
👍 0 👎 -
12.01.2022 20:20
zuzanita - chybu se mi podařilo najít a opravit. Vítězství to uznalo té z vás, které měla v posledním kole více písmen, když byl počet gólů stejný. Zítřejší zápasy již budou počítány korektně👍 0 👎 -
12.01.2022 20:12
Robot hraje vždy jen s jedním hráčem. Když je online více hráčů než jeden, pak hrají mezi sebou👍 0 👎 -
12.01.2022 20:11
prečo ma nespojí s robotom, ak nie je poruke iný hráč?👍 0 👎 -
12.01.2022 19:23
Ahojte všetci, len pre informáciu ohľadne starého SF - ešte včera som písala mail adminovi, prečo nejde spustiť slovenská verzia hry - odpoveď žiadna, aj keď som videla na českom SF, že s českými hráčmi v chate normálne komunikuje. Aj mne sa zdá nefér, že zrušil slovenskú verziu bez akéhokoľvek upozornenia a v podstate potrestal tých, ktorí nechceli meniť hru a vyhovovala im jeho verzia. Neviem, či by pomohlo, ak by mu napísali viacerí, ale za vyskúšanie nič nedáte.
Na druhej strane - ďakujem jenkingsovi, ktorý mi pomohol spojazdniť túto hru, keďže mne hra vôbec nešla spustiť a vidím, že sa snaží vypočuť a hlavne vyhovieť každej vašej (našej) požiadavke, takže verím tomu, že na konci tunela svieti nejaké svetielko nádeje a hra bude nakoniec super👍 0 👎 -
12.01.2022 19:02
ale keby bolo vidieť celú tabuľku. možno u kvetinky je vidieť, či jej to zapísalo, alebo nie...👍 0 👎 -
12.01.2022 18:57
no, práveže neviem, či mi to pripísalo ako výhru... ale ligový zápas to bol určite, bo ja zatiaľ hrám len tie
👍 0 👎 -
12.01.2022 18:38
zuzanita a nevíš, jestli se ti po tom zápase skóre nezměnilo, nebo jestli se ti přičetla výhra omylem teoreticky ? abych to mohl zkusit nějak rozlousknout👍 0 👎 -
12.01.2022 18:34
Dobrá, zkusím to co nejdříve dodělat👍 0 👎 -
12.01.2022 18:31
Jenkings: áno, to by úplne postačovalo.👍 0 👎 -
12.01.2022 18:29
zuzanita - a byl to určitě ligový zápas ? Zatím mně nenapadá, jak by se to jinak mohlo stát.👍 0 👎 -
12.01.2022 18:28
Zmenšit by to asi šlo
šipky na zarolování nahoru/dolů by taky neměl být problém dodělat.
Kompletní stránkování i nahoře by asi dost překáželo, ale mohla by nahoře být například navigace o jednu stránku vpřed a jednu dozadu.👍 0 👎 -
12.01.2022 18:16
Jenkings, pomohlo by, keby aj na hornej strane komentárov bola možnosť presúvať sa medzi stránkami, nie len na spodnej strane.
👍 0 👎 -
12.01.2022 18:14
posledný zápas, čo som odohrala s kvetinkou sme remizovali, ale ja v tabuľke žiadnu remízu zapísanú nemám... kde ošibka slučilas?👍 0 👎
vyjadrili sme svoj názory a pocity, ktoré sme mali z Michalovej hry. To sa vari nesmie???
Chápem, že každému sa nemusí páčiť ostrá kritika, ale aj ty pochop, že to nie sú výmysly, ani kydania, ale popis skutočnosti, ako sa diala.